Program plagiat online w Twojej pracy licencjackiej i magisterskiej

Złóż pracę wolną od plagiatu. My Ci w tym pomożemy!

Program plagiat online: informacje

Program plagiat online służy studentom po napisanej pracy licencjackiej, magisterskiej lub doktoranckiej jako pomoc naukowa, aby móc wykryć popełnione w niej plagiaty.

Program plagiat online skanuje każde zdanie Twojej pracy licencjackiej lub magisterskiej i porównuje je z publicznie dostępnymi źródłami internetowymi oraz bazami danych. Z analizy programu plagiat online wykluczone są dokumenty z blokadami, ze względu na politykę ochrony danych.

UWAGA: Na ryku istnieją firmy, które zapisują przez Ciebie załadowane dane w swoich bazach danych oraz używają Twoich danych osobistych. To przeczy zasadom ochrony danych a znalezione duplikaty nie mogą być użyte pod względem prawnym.

Nasz program plagiat online nie zapisuje w bazie danych załadowanych przez Ciebie plików, tylko kasuje je niezwłocznie po ukończonej pracy programu plagiat online. W ten sposób gwarantujemy ochronę danych osobowych naszego klienta.

Program plagiat online: zalety programu w jednym miejscu

1. Porównujemy treści Twojej pracy z miliardem źródeł online

2. Raport wygenerowany przez program plagiat online jest transparenty a pasaże podejrzane o plagiat są oznakowane kolorystycznie

3. Wskażemy Ci linka do prawidłowego źródła tekstu

4. Nie zapisujemy w naszej bazie danych załadowanych przez Ciebie dokumentów!

5. Gwarantujemy anonimowość według najwyższych standardów ochrony danych

6. Aby wykonać u nas skan oferowany przez program plagiat online, nie musisz posiadać konta ani się rejestrować

7. Wynik wygenerowany przez program plagiat online otrzymasz w przeciągu 30 minut

8. Oferujemy Tobie tę samą metodę, której używają uniwersytety oraz uczelnie wyższe

Sprawdzanie plagiatu online: ceny

Liczba słów Cena
do 8.000 69,90 zł
8.001 - 60.000 109,90 zł
od 60.001 159,90 zł

Program plagiat online: przykład wyniku

Program-plagiat-online-przykład-wyniku-1

Na podstawie przykładu raportu antyplagiatowego, wygenerowanego przez program plagiat online, widzisz, że zostały znalezione 979 słowa podejrzane o plagiat. To jest równoznaczne z 1% prawdopodobieństwa popełnienia plagiatu w pracy. Belka z napisem „zarys cytowanych pasaży” odpowiada wielkości Twojego całego dokumentu. Czerwone oznakowania wskazują pasaże tekstu, które są podejrzane o plagiat. Na naszym przykładzie są to dwa pasaże tekstu na przestrzeni całego dokumentu.

Każdy pasaż tekstu jest oznakowanych odpowiednim kolorem, który jest powiązany z belką „ważne źródła”. Te kolory wskazują znalezione źródła tekstów. Dodatkowo, znajdziesz w nawiasie ilość słów podejrzanych o plagiat, dla każdego znalezionego źródła.

Sprawdzanie plagiatu online: tłumaczenie świateł 

Współczynnik podobieństwa Ocena Wymiar poprawek
0 - 2 % "bardzo dobrzy" żaden
3 - 5 % "dobry" minimalny
6 - 10% "dostateczny" średni
10 % < "niedostateczny" wysoki

Jak ocenić przykład raportu antyplagiatowego po sprawdzeniu przez program plagiat online

Za pomocą programu plagiat online BachelorPrint daje studentom możliwość analizy napisanej pracy pod względem popełnionego plagiatu oraz poprawienia tej pracy, aby moc złożyć ją wolną od plagiatu.

W powyższym przykładzie raportu antyplagiatowego, wygenerowanego przez program plagiat online, wynik wskazuje na to, że student znajduje się w zielonym obszarze, tj. nie popełnił plagiatu w swojej pracy. Obszar zielony wskazuje na to, że praca jest oznakowana ocena „dobrą” i wymaga jedynie kosmetycznych poprawek.

Światła antyplagiatu BachelorPrint wskażą Ci, jak powinieneś interpretować wynik raportu antyplagiatowego wygenerowany przez program plagiat online.

Program plagiat online: interpretacja wyniku 

Dzięki pracy, którą wykonuje program plagiat online, otrzymasz procentowy wynik plagiatu w Twojej pracy naukowej lub zwartych w niej duplikatów. Kolory zielony, żółty i czerwony dadzą Tobie orientację i transparentność w jakim stopniu popełniłeś plagiat w swojej pracy. Jeżeli pokaże się zielony kolor, nie masz się czego obawiać; możesz spokojnie oddać swoją pracę licencjatką bądź doktorancką. Jeżeli jednak pokaże się żółty, bądź i nawet czerwony kolor, to radzimy przeformułować jeszcze raz pasaże tekstu podejrzane o plagiat lub prawidłowo oznakować je cudzysłowiem oraz odpowiednimi danymi bibliograficznymi.

Wielką zaletą, którą wyróżnia się program plagiat online jest to, że dla pasaży tekstu podejrzanych o plagiat, program wskaże Ci właściwe źródła internetowe tekstu. Pasaż podejrzany o plagiat zostanie kolorystycznie oznakowany, a prawidłowe, również zapomniane, źródła wypunktowane. Za pomocą jedynie jednego kliknięcia myszką, możesz odczytać prawidłowe źródło, aby użyć je w swojej pracy.

Sprawdzanie plagiatu online: przebieg dla prac naukowych

Program-plagiat-oraz-stopnie-procesu-1
 1. Załaduj swoją pracę licencjacką, magisterską bądź doktorancką, która ma zostać poddana analizie, na naszym serwerze. Możesz również załadować parę dokumentów równocześnie. Nasz system rozpoznaje wszystkie powszechnie używane formaty, tj. Word, PDF i Open Office. W tym momencie rozpoczyna się sprawdzanie plagiatu online.
 2. Znajdywanie plagiatów w internecie. Zawartość tekstu Twojej pracy zostaje dzielona na poszczególne pasaże. Te tak zwane frazy są następnie analizowane za pomocą specjalnych algorytmów na popełnienie plagiatu, które porównują treść Twojej pracy ze źródłami dostępnymi w internecie.
 3. Sprawdzanie plagiatu online: wynik. Wyniki skanu zostaną przedstawione w postaci raportu, który jest generowany podczas sprawdzania plagiatu online. Już na pierwszy rzut oka, zobaczysz wynik zgodności wyrażony w procentach. Zobaczysz również pasaże tekstu podejrzane o plagiat, które będą oznakowane kolorystycznie oraz zaopatrzone w poprawne źródła owych pasaży tekstów. W ten sposób dajemy Ci możliwość naniesienia poprawek oraz złożenia pracy wolnej od podejrzeń o plagiat.

Program plagiat online: szczegóły

 • Współczynnik podobieństwa w %
 • Wynik w formie świateł: zielony, żółty i czerwony
 • Oznakowanie pasaży tekstu podejrzanych o plagiat
 • Pasaże tekstu podejrzane o plagiat zostają wyposażone we właściwe źródła tekstu w formie linku
 • Wynik wygenerowany przez program plagiat online wysyłamy w formie PDF-u

Program plagiat online: dane techniczne

Maksymalna wielkość pliku: 50 mb

Maksymalna ilość stron: 350 stron / mniej więcej 750.000 znaków

Czas trwania analizy: mniej więcej 30 minut (w zależności od wielkości tekstu oraz bieżącego obciążenia serwera)

Przeszukiwane źródła: publicznie dostępne źródła internetowe (dokumenty z blokadami są wykluczone z analizy ze względu na politykę ochrony danych)

Akceptowane formaty do użycia antyplagiatu:

 • dokumenty Adobe Acrobat (.pdf)
 • dokumenty Microsoft Word (.doc, .docx)
 • dokumenty Open Office (.odt)

Program plagiat online: jak obchodzimy się z prywatnymi danymi

Po załadowaniu swojego dokumentu na naszej stronie, zostaje on tymczasowo zapisany u nas na serwerze, tj. jedynie do rozpoczęcia analizy, a zawartość Twojego tekstu zostaje wyciągnięta, jeżeli załadowanie pliku się powiodło. Twój początkowo załadowany na naszym serwerze plik zostaje skasowany. Teraz w grę wchodzi program plagiat online, ponieważ wyekstrahowany tekst zostaje zapisany na serwerze tymczasowym oraz podzielony na poszczególne pasaże, według statystyki słowotwórczej.

Nasz program plagiat online analizuje każdy pasaż Twojego tekstu z osobna i szuka jego podobieństw, tzw. duplikatów, w internecie. Wynik pracy programu plagiat online zostaje pokazany w formie wygenerowanego raportu antyplagiatu. Wszystkie pasaże tekstu podejrzane o plagiat są w nim kolorystycznie wyszczególnione oraz wyposażone we właściwe źródła bibliograficzne. Twoje dane zostają, po ukończeniu pracy przez program plagiat online, zapisane przez 24 godziny na naszym serwerze a następnie, według norm polityki ochrony prywatności, skasowane.

Program plagiat online: dlatego powinieneś z niego skorzystać

Nawet jeżeli każdy student wie, bądź powinien wiedzieć, że każde źródło zawartego w swojej pracy autora, musi być podane w bibliografii pracy naukowej, to zdarzają się błędy w podawaniu użytych danych bibliograficznych.

Przez przypadek. Z niewiedzy. Z braku czasu. Może byłeś przez chwilę nieuważny, a w konsekwencji powstaje duży problem, bo nie ma żartów, jeśli popełniłeś plagiat. Potwierdzają to liczne przykłady. Autorzy prac licencjackich, magisterskich, bądź innych prac naukowych nie muszą się co prawda obawiać unieważnienia tytułu, bądź publicznej kompromitacji, ale niezdania i nieukończenia studiów z powodu „zapomnianych” źródeł, owszem. Dlatego upewnij się, że Twoja praca jest wolna od plagiatu oraz uaktywnij nasz program plagiat online.

Nasz program plagiat online to miara solidnego wykrywacza plagiatu

Pamiętaj, że program plagiat online nigdy nie da Ci stuprocentowej gwarancji, że praca jest wolna od plagiatu, ponieważ niektóre źródła nie są dostępne w publicznych bazach danych, bądź występują wyłącznie w wersji drukowanej. Aby uzyskać stuprocentową gwarancję potrzebne jest czasochłonne „manualne”, jakże często i drogie, sprawdzanie oraz wykrywanie niezgodności. Wiec, ten kto oferuje wykrywanie plagiatu poprzez program plagiat online, powinien wspominać o tym jakże ważnym szczególe.

Dlatego tak ważna jest praca programu plagiat online i jego idea, ponieważ w nawałnicy oddawanych prac licencjackich, magisterskich oraz doktoranckich uczelnie również robią, to co my – wyręczają się właśnie takimi programami. Bądź szybszy! Oczyść i złóż wolną od plagiatu pracę licencjacką, magisterską, bądź doktorancką.

Program-plagiat-dla-Twojego-bezpieczeństwa

Program plagiat online dla swojego bezpieczeństwa

Program plagiat online to nasza najcenniejsza usługa, którą oferujemy naszym studentom, aby mogli złożyć pracę naukową wolną od plagiatu. A więc nie pozostaw nic przypadkowi i skorzystaj z funkcji, którą oferuje Ci nasz program plagiat online. W przeciągu 30 minut otrzymasz obszerny raport antyplagiatowy i będziesz miał możliwość naniesienia poprawek do swojej pracy. Pytania? Proszę, nawiąż z nami kontakt.

Sprawdzanie plagiatu online: ceny

Często zadawane pytania odnośnie program plagiat online

Praca wykonana przez program plagiat online, aby wykryć plagiat w pracach licencjackich oraz magisterskich (60-80 stron), trwa z reguły około 10-20 minut. Decydująca jest w tym przypadku objętość pracy, a przede wszystkim ilość zawartych w niej słów. W przypadku obszernych prac naukowych (200-300 stron), na przykład prac doktoranckich, program plagiat online może potrzebować nawet i do godziny.

Tak! Program plagiat online operuje we wszystkich znanych językach.

Nie! Program plagiat online nie zapisuje żadnych dokumentów swoich klientów w związku z sumiennym przestrzeganiem ochrony danych osobowych oraz po upływie 24 h zostają one usunięte z naszego serwera!

Nie! Możesz po prostu załadować dokument na naszej stronie, wybrać formę płatności a następnie, bez konieczności rejestracji i posiadania u nas konta, dokonać analizy plagiatu przez program plagiat online.

Program plagiat online uwzględnia wszystkie źródła, które są dostępne online. Wykluczone z analizy są jedynie płatne bazy danych.

Program plagiat online wykryje również książki, jeżeli te znajdują się w publicznie dostępnej bazie danych.

Może się tak zdarzyć, że email został skategoryzowany jako email SPAM i znajduje się w tym katalogu emaliowym. W bardzo rzadkich przypadkach zdarza się również, że email z wynikiem sprawdzania plagiatu zostaje zablokowany przez Twojego dostawcę emaliowego, bądź nawet nie dopuszczony do Twojej skrzynki (filtracja). W takim przypadku powinieneś skontaktować się z nami emailowo: [email protected]e, a my wyślemy Ci manualnie, w odrębnym emailu, Twój wynik sprawdzania plagiatu wygenerowany przez program plagiat online.

.

Aby zachować i zagwarantować przejrzystość wyniku sprawdzania plagiatu online, pokazywane są jedynie te pasaże tekstu, które są podejrzane o plagiat. Pozostałe strony, które nie wzbudzają podejrzenia, nie są zamieszczane w wyniku sprawdzania plagiatu wygenerowanym przez program plagiat online.

Może się zdarzyć, że fragment tekstu będzie wyszczególniony jako plagiat, mimo, że fragment ten został, na przykład, poprawnie zacytowany z książki. Do takiej sytuacji dochodzi wtedy, gdy program plagiat online wykrywa dodatkowe źródło online. W takim przypadku podejrzenie o plagiat może zostać zignorowane i służy jako podwójne zabezpieczenie pracy.

BachelorPrint, w przeciwieństwie do programu Turnitin, ze względu na przestrzeganą politykę ochrony danych osobowych nie zapisuje podczas sprawdzania plagiatu online żadnych załadowanych na stronie prac naukowych. Dlatego też, nie używa tej samej bazy danych, której używa program Turnitin, chociaż podczas analizy program plagiat online przeszukuje miliardy publicznie dostępnych źródeł internetowych.

Ważna wskazówka: Jeżeli napisana praca zostanie uprzednio sprawdzona programem Turnitin pod względem popełnienia plagiatu oraz uczelnia również korzysta z tego programu, to istnieje poważne zagrożenie dla autora tej pracy! Dzieje się tak dlatego, że program Turnitin zapisuje załadowane na stronie prace w swojej bazie danych. Jeżeli w kolejnym kroku uczelnia uruchomi program, aby wykryć popełnione plagiaty, to praca będzie uznana przez program antyplagiatowy jako jeden wielki plagiat. Takie właśnie przypadki były nam już wielokrotnie zgłaszane. Zdarzało się nawet, że student przez taki manewr nie zaliczył pracy w pierwszej instancji oraz był zmuszony udowodnić, że to właśnie on jest autorem oddanej pracy, która zawczasu została zapisana w bazie danych Turnitin.